Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spaw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 roku, w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów, składowanie materiałów palnych na drogach komunikacji ogólnej służących ewakuacji jest zabronione.

Dotyczy to również wszelkich materiałów dekoracyjnych, ozdobnych oraz wystoju wnętrz jak np boazerie, knapy, ekspozytory itp. Pracownicy POL-POŻ sprawdzą czy elementy podlegające zabezpieczeniu spełniają wymagania określone w aprobatach technicznych impregnatów i wykonają zabezpieczenia ogniochronne z najwyższą jakością. Pracujemy wyłącznie na produktach ekologicznych dostarczanych przez wiodących europejskich producentów.

Więcej informacji na blogu

Nasz blog został stworzony, aby przekazać większą wiedzę na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz naszych usług. Wszystkie wpisy na blogu są pisane przez członków naszego zespołu, którzy mają duże doświadczenie w konkretnych aspektach bezpieczeństwa przeciwpożarowego, dzięki czemu można mieć pewność, że informacje które czytasz pochodzą od wykwalifikowanego źródła.

Masz dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy!
zadzwoń: +48 48 362 53 15 lub napisz: serwis@pol-poz.pl