Prowadzimy okresowe szkolenia PPOŻ. i BHP. Stacjonarnie oraz poprzez platformę e-learningową. Organizujemy również praktyczne ćwiczenia z użycia gaśnic.

Do przeprowadzenia szkolenia stacjonarnego zabezpieczamy następujący sprzęt:

  •  gaśnice oraz trenażery gaśnicze,
  • fantomy do przeprowadzania Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej
  • ćwiczebny defibrylator AED
  • zadymiacz pozoracyjny
  • nosze płachtowe,
  • wg potrzeb zestawy do pozoracji ran

W związku z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r., okresowe szkolenia BHP dla pracowników administracyjno-biurowych oraz kadry kierowniczej mogą być prowadzone w ramach samokształcenia kierowanego (w formule e-learning).

Ćwiczenia ppoż

Ćwiczenia ppoż. z praktycznym użyciem gaśnic przeprowadzamy na gaśnicach tego samego typu, rodzaju, w jaki jest wyposażony budynek, w którym pracują szkoleni pracownicy. Pomaga to przełamać bariery w używaniu sprzętu i nauczyć się, jak bezpiecznie z niego korzystać.

szkolenie ppoż

Szkolenia BHP e-learning

Szkolenie BHP w formule e-learning, to oprogramowanie dostępne poprzez internet w formie online. Każdy użytkownik korzystający z tego rodzaju szkolenia posiada indywidualne dane dostępowe, co daje mu możliwość uruchomienia szkolenia w dowolnym czasie i miejscu, podając login oraz hasło. Kurs trwa ok. 3 godzin. W każdej chwili użytkownik może je jednak przerwać i powrócić do miejsca, w którym wcześniej skończył. E-learning, jako alternatywna forma dla szkoleń tradycyjnych, bardzo szybko zyskuje na popularności. Coraz częściej wykorzystywany jest nie tylko w firmach prywatnych, ale również w urzędach, na uczelniach wyższych oraz w innych instytucjach.

Z perspektywy pracodawcy, główną zaletą szkoleń online jest ich opłacalność.

W porównaniu do szkoleń stacjonarnych, e-learning pozwala na eliminację takich kosztów jak np. noclegi, dojazd na szkolenie, sala szkoleniowa,wynagrodzenie trenera, catering etc.

szkolenia ppoz online

Więcej informacji na temat szkoleń ppoż. i BHP na naszym blogu

Nasz blog został stworzony, aby przekazać większą wiedzę na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz naszych usług. Wszystkie wpisy na blogu są pisane przez członków naszego zespołu, którzy mają duże doświadczenie w konkretnych aspektach bezpieczeństwa przeciwpożarowego, dzięki czemu można mieć pewność, że informacje które czytasz pochodzą od wykwalifikowanego źródła.

Masz dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy!
zadzwoń: +48 48 362 53 15 lub napisz: serwis@pol-poz.pl