Prowadzimy okresowe szkolenia PPOŻ. i BHP. Stacjonarnie oraz poprzez platformę e-learningową. Organizujemy również praktyczne ćwiczenia z użycia gaśnic.

Do przeprowadzenia szkolenia stacjonarnego zabezpieczamy następujący sprzęt:

  •  gaśnice oraz trenażery gaśnicze,
  • fantomy do przeprowadzania Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej
  • ćwiczebny defibrylator AED
  • zadymiacz pozoracyjny
  • nosze płachtowe,
  • wg potrzeb zestawy do pozoracji ran

W związku z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r., okresowe szkolenia BHP dla pracowników administracyjno-biurowych oraz kadry kierowniczej mogą być prowadzone w ramach samokształcenia kierowanego (w formule e-learning).

Ćwiczenia ppoż

Ćwiczenia ppoż. z praktycznym użyciem gaśnic przeprowadzamy na gaśnicach tego samego typu, rodzaju, w jaki jest wyposażony budynek, w którym pracują szkoleni pracownicy. Pomaga to przełamać bariery w używaniu sprzętu i nauczyć się, jak bezpiecznie z niego korzystać.

szkolenie ppoż

Szkolenia BHP e-learning

Szkolenie BHP w formule e-learning, to oprogramowanie dostępne poprzez internet w formie online. Każdy użytkownik korzystający z tego rodzaju szkolenia posiada indywidualne dane dostępowe, co daje mu możliwość uruchomienia szkolenia w dowolnym czasie i miejscu, podając login oraz hasło. Kurs trwa ok. 3 godzin. W każdej chwili użytkownik może je jednak przerwać i powrócić do miejsca, w którym wcześniej skończył. E-learning, jako alternatywna forma dla szkoleń tradycyjnych, bardzo szybko zyskuje na popularności. Coraz częściej wykorzystywany jest nie tylko w firmach prywatnych, ale również w urzędach, na uczelniach wyższych oraz w innych instytucjach.

Z perspektywy pracodawcy, główną zaletą szkoleń online jest ich opłacalność.

W porównaniu do szkoleń stacjonarnych, e-learning pozwala na eliminację takich kosztów jak np. noclegi, dojazd na szkolenie, sala szkoleniowa,wynagrodzenie trenera, catering etc.

Szkolenia PPOŻ i BHP online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniamy możliwość odbycia szkolenia BHP i PPOŻ w formie online. Nasze szkolenia BHP, PPOŻ online są tworzone przez ekspertów w swoich dziedzinach. To oznacza, że uczestnicy mają dostęp do aktualnych, praktycznych informacji. W trakcie szkoleń przeciwpożarowych organizowanych przez naszą firmę, uczestnicy zdobywają szeroki zakres wiedzy i umiejętności związanych z zapobieganiem pożarom oraz wiedzę na temat zasad i norm bezpieczeństwa oraz higieny pracy na danym stanowisku pracy.

Szkolenia PPOŻ dla kogo?

Szkolenia online to idealne rozwiązanie dla osób pracujących zdalnie lub chcących pogłębiać wiedzę w dogodnym czasie jak również tych, którzy nie mają możliwości uczestniczyć w szkoleniach realizowanych stacjonarnie. Prowadzimy szkolenia PPOŻ w formie online zarówno dla pracowników (szkolenia w zakresie postępowania w sytuacji zagrożenia pożarowego) jak również dla inspektorów ochrony przeciwpożarowej.

szkolenia ppoz online

Więcej informacji na temat szkoleń ppoż. i BHP na naszym blogu

Nasz blog został stworzony, aby przekazać większą wiedzę na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz naszych usług. Wszystkie wpisy na blogu są pisane przez członków naszego zespołu, którzy mają duże doświadczenie w konkretnych aspektach bezpieczeństwa przeciwpożarowego, dzięki czemu można mieć pewność, że informacje które czytasz pochodzą od wykwalifikowanego źródła.

Masz dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy!
zadzwoń: +48 48 362 53 15 lub napisz: serwis@pol-poz.pl