Dlaczego wybrać POL-POŻ

Jakość

Nasi klienci ufają nam, powierzając ochronę swojego życia, swoich pracowników oraz swojego mienia. Są przekonani, że są w bezpiecznych rękach ponieważ posiadamy niezbędne autoryzacje, certyfikaty i szkolenia. Oznacza to, że regularnie musimy poddawać się niezależnym ocenom w celu zapewniania najwyższej jakości standardów z zakresu bezpieczeństwa pożarowego. Nasi technicy posiadają wymagane kwalifikacje a pracownicy biura odpowiednie kompetencje oraz doświadczenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej w różnych branżach i sektorach gospodarki.

NIEZAWODNOŚĆ

Zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze czasy reakcji. Zawsze dajemy jasne i uzasadnione powody dla naszych zaleceń. Nasza jakość i integralność odróżnia nas od innych dostawców w zakresie bezpieczeństwa pożarowego i jest w samym sercu naszej kultury firmowej.

DYNAMIKA

Obserwujemy najnowsze technologie oraz zmieniające się przepisy aby skutecznie wspierać naszych klientów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Radomiu ale dzięki mobilnym autom serwisowym wykonujemy usługi na terenie całej Polski.

OCHRONA ŚRODOWISKA

Wszędzie gdzie to możliwe staramy się stosować zabezpieczenia przeciwpożarowe w pełni ekologiczne dbając o środowisko oraz bezpieczną utylizację wycofywanych z rynku urządzeń i sprzętu ppoż.


Posiadamy zezwolenie Państwowej Agencji Atomistyki na obrót, demontaż i utylizację izotopowych czujek dymu.

EKSPERCI

Nasza sprzedaż i zarządzanie zespołem jest wykonywana przez osoby z bogatym doświadczeniem bezpieczeństwa pożarowego i doświadczenia biznesowego. Aktywnie współpracujemy ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Pożarnictwa SITP, publikujemy i regularnie aktualizujemy wiadomości i porady z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Zobacz nasze usługi

Kliknij w jeden z linków poniżej

Masz dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy!
zadzwoń: +48 48 362 53 15 lub napisz: serwis@pol-poz.pl

DBAMY O NIEZAWODNOŚĆ SPRZĘTU I SYSTEMÓW PRZECIWPOŻAROWYCH